top of page

ColorEdge CG2700X הוא אחד מדגמי הדגל של הדור החדש של צגי ניהול הצבעים של ColorEdge. הוא כולל תמיכה בגמא HDR, קישוריות USB Type-C, חיישן כיול מובנה ועיצוב ארון חדש.

הסדרה המקצועית
ColorEdge CG2700X

תוכנת כיול מובנית
כיול מסך ללא תוספת תשלום
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
סרגלי התקן במתנה

לרכישה - EIZO CG2700X

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

המחיר כולל: התקנה, כיול מסך, הגדרות בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה, הדרכה, סרגלי התקן במתנה ותמיכה מקצועית ללא הגבלת זמן.

כל מסכי איזו כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

פריצת דרך במסכי HDR

decorative

עכשיו גם אתם יכולים לעבוד ב HDR

decorative

פריצת הדרך של איזו

decorative
רזולוציית 4K UHD

רזולוציית 4K UHD

ColorEdge CG2700X מוצג ברזולוציה של 4K UHD (3840 x 2160), שגודלה גדול פי ארבעה מ-Full HD. הפירוט המדהים מבטיח שתוכן ברזולוציה גבוהה יוצג בצורה חדה. המסך בגודל 27 אינץ' מספק מספיק מקום להצגת תוכן באיכות 4K באופן מקורי או תוכן באיכות Full HD במלואו עם מספיק מקום להצגת סרגלי כלים, לוחות צבעים וחלונות או יישומים אחרים. זה הופך את הצג לרב-תכליתי עבור עריכת וידאו, יצירת 3DCG, פיתוח משחקים, צילום ותחומים יצירתיים אחרים.

חיבור יעיל

decorative

חיבור USB יחיד עם Type-C

ColorEdge CG2700X כולל קישוריות USB Type-C המאפשרת לך להציג וידאו, לשדר אותות USB ולספק חשמל להתקן מחובר כגון מחשב לוח או מחשב נייד. קישוריות רב-תכליתית נוחה זו הופכת את החיבור למהיר וקל יותר בעת מעבר בין תחנות עבודה או עבודה מרחוק.

CG2700X חיבור USB יחיד עם Type-C
אספקת חשמל

אספקת חשמל

ה-ColorEdge CG2700S טוען באופן אמין MacBook Pro או מחשבים ניידים מתקדמים אחרים עם אספקת חשמל של 92 וואט. זה מבטל את הצורך ביחידת אספקת חשמל מגושמת של מחשב נייד, ומפנה מקום בתיק שלך ועל השולחן.

חיבור רשת יציב

בעוד שמחשבים ניידים מודרניים רבים אינם מצוידים ביציאת LAN ייעודית, לצג יש אחת מובנית ישירות לחיבור קווי יציב. חיבור מחשב נייד באמצעות USB Type-C מספק גישה לרשת דרך הצג לשיתוף נכסים וקבצים יצירתיים,

ביצוע עבודות לאחר הייצור מרחוק, ומאפשר ניהול צבעים מבוסס רשת באמצעות ColorNavigator Network.

CG2700X חיבור רשת יציב

חיישן מוכלל כדי להפוך את תהליך העבודה שלך לאוטומטית

בעוד שמחשבים ניידים מודרניים רבים אינם מצוידים ביציאת LAN ייעודית, לצג יש אחד מובנה ישירות לחיבור קווי יציב. חיבור מחשב נייד באמצעות USB Type-C מספק גישה לרשת דרך הצג לשיתוף נכסים יצירתיים וקבצים, ביצוע עבודות פוסט-פרודקשן מרחוק, ומאפשר ניהול צבעים מבוסס רשת באמצעות רשת ColorNavigator Network.

ColorNavigator 7 תוכנה לניהול צבעים

צג צריך להיות מכויל במרווחי זמן קבועים כדי לשמור על דיוק הצבע. תוכנת ColorNavigator 7 הקניינית של EIZO מספקת פתרון אינטואיטיבי ומדויק ביותר לניהול צבעים. הוא מאפשר לך לתזמן כיול מחדש אוטומטי, לכייל את כל מצבי הצבע בו-זמנית ולבצע קורלציה עם חיישנים חיצוניים כך שיתאימו למסגרת ניהול הצבעים הפנימית של הסטודיו. מידע כיול נשמר בצג במקום במערכת ההפעלה, כך שהמשתמשים אינם צריכים לכייל מחדש גם בעת שימוש במחשב אחר.

ColorNavigator 7 תוכנה לניהול צבעים

ניהול צבע אמין

decorative
ColorNavigator רשת בקרת איכות תוכנה

ColorNavigator רשת בקרת איכות תוכנה

ColorNavigator Network מספקת בקרת איכות מרכזית של צגי ColorEdge שבהם מותקן ColorNavigator 7 או NetAgent. מנהלי מערכת יכולים להגדיר מצבי צבע, לתזמן כיול עצמי, לרשום או להתאים הגדרות ניהול נכסים ומשימות אחרות בין אם הצגים מקומיים או מרוחקים. ColorNavigator Network מתארחת בשרת ענן מאובטח כדי לשחרר אותך מההשקעה הראשונית ומעלויות ההפעלה של אספקת שרת משלך.

דיוק צבע

decorative

צבעוניות חזקה המתאימה לתקני התעשייה

פאנל ה IPS עם הגמות הרחב מספק 99% מטווח ה Adobe RGB כך שתמונות שצולמו ב RAW יכולות להיות מומרות ל Adobe RGB או תמונות שצולמו ב Adobe RGB יכולות להיות מוצגות בצורה נכונה. כחולים עזים של שמיים וירוקים חזקים של יערות יכולים להיראות בצורה נאמנה למקור.

טווח הצבע הגדול של המסך מכסה גם את רוב תחומי ה ISO-coated וה US web-coated CMYK המשמשים את תעשיית הדפוס.

color reproduction area

3D LUT לתצוגה צבעונית מדויקת

הצג משתמש ב-3D LUT שמתאים צבעים בנפרד על טבלת RGB מעוקב. עם פונקציית האמולציה של תוכנת ColorNavigator 7 הנתמכת, יוצרים יכולים לבדוק כיצד יופיע התוכן לקהל שלהם. ה-3D LUT גם משפר את תערובת הצבעים הנוספת של הצג (שילוב של RGB), המהווה גורם מפתח ביכולתו להציג גווני אפור ניטרליים.

3D LUT לתצוגה צבעונית מדויקת
תצוגת 10ביט סימולטנית

הצבע והבהירות של צג LCD יכולים להשתנות עקב שינויים בטמפרטורת הסביבה ובטמפרטורה של הצג עצמו. צגי ColorEdge מצוידים בחיישן טמפרטורה למדידת הטמפרטורה המדויקת בתוך הצג, כמו גם להערכת הטמפרטורה של הסביבה שמסביב.
עם טכנולוגיית חישת טמפרטורה והערכה זו, הצג מתאים את עצמו בזמן אמת כך שדירוגים, צבע, בהירות ומאפיינים אחרים ממשיכים להיות מוצגים במדויק.

תצוגת 10ביט סימולטנית

כאשר משתמשים ב DisplayPort המסך מציע תצוגת 10ביט סימולטנית דרך טבלת המרה של 16ביט. המשמעות היא שהמסך יכול להציג יותר מבליון צבעים בו זמנית. זה 64 פעמים ממסך 8ביט רגיל.

 

התוצאה היא מעברים חלקים ושונות נמוכה בין שני צבעים קרובים.

*חשוב - יש צורך בכרטיס מסך ותוכנה (פוטושופ, לייטרום...) התומכים ביצאת 10ביט

הגדרות שידור מראש

מצבים מוגדרים מראש עבור DCI-P3, BT.709 ו-BT.2020 מבטיחים שתוכל לעבוד במרחבי הצבע ובערכי הגמא המתאימים. בנוסף, מצבים מוגדרים מראש עבור PQ (DCI ו-BT.2100) ו-HLG (BT.2100) זמינים לצפייה בתכני HDR. עם חיישן הכיול המובנה, אתה יכול להתאים או לשמור בנוחות על

הגדרת הבהירות עבור כל הגדרה מראש.

הגדרות שידור מראש

תכונות לעבודה יצירתית

decorative

תמיכה ב - HDR

ה-ColorEdge CG2700S כולל רמת בהירות גבוהה של 400 cd/m2.

הוא תומך ב-HLG (לוג-גמא היברידי) ובעקומת PQ (קוונטיזציה תפיסתית) לתצוגה ועריכה של תוכן וידאו HDR (טווח דינמי גבוה).

עקומות הגמא האופטימליות נותנות לתמונות להיראות נכונות יותר לאופן שבו העין האנושית תופסת את העולם האמיתי בהשוואה ל-SDR (טווח דינמי סטנדרטי).

זה מבטיח שיוצרים מקצועיים יכולים להציג באופן

אמין תוכן HDR לעריכה ודירוג צבע.

תצוגה שחורה אמיתית

תצוגה שחורה אמיתית

בהתאם לתקן DCI, הצג מציע יחס ניגודיות גבוה של 1600:1* להפקת שחורים אמיתיים שאחרת קשה להציגם על צג LCD טיפוסי. צגים מסדרת CG מצוידים גם בסרט פיגור המאפשר לגוונים לשמור על עומקם גם במבט מזווית.

חיתוך DCI-4K

פונקציית החיתוך DCI 4K מאפשרת למשתמש להציג אות DCI 4K (4096 x 2160) ולחתוך תוכן מחוץ לגבולות הרזולוציה המקורית של החלונית באיכות 4K UHD (3840 x 2160). משתמשים יכולים לבחור מתוך שלוש אפשרויות שקובעות איזה חלק של התמונה נחתך.

CG2700X חיתוך DCI-4K

אזהרת בהירות

הצג כולל פונקציה המציגה את אזורי התמונה שאינם ניתנים לתצוגה נכונה בהגדרות הבהירות הנוכחיות. אזורים אלה מסומנים בצהוב או מגנטה וניתן לצפות בהם עבור רמות בהירות של 300, 500, 1000 ו-4000 cd/m2.

אזהרת בהירות

האינטרפולציה של השכן הקרוב ביותר

ה- ColorEdge CG2700X מציע Nearest Neighbor אינטרפולציה כאפשרות לשינוי קנה מידה של תמונה ודגימה מחדש. בעת שדרוג הגודל, 'Nearest Neighbor' מעתיק ומיישר פיקסלים למיקום הסמוך הקרוב ביותר, תוך שמירה על אמינות הצבעים. כאשר 'Nearest Neighbor' כבוי, הצג משתמש בשיטת אינטרפולציה המאזנת את הדרגתיות הפיקסלים הסובבים אותה לקבלת גוון צבע חלק. עורכים יכולים לבחור בקלות את שיטת האינטרפולציה המתאימה ביותר לפרויקט באמצעות תפריט OSD של הצג כדי להבטיח שהתוכן ייראה כמתוכנן בעת שדרוג ל-4K.

4K Zoom

הגדל אזורים במסך כדי לאשר פרטים קטנים ולבדוק את דיוק המיקוד בתמונות באמצעות פונקציית זום 4K. הוא נגיש במהירות ובקלות באמצעות הלחצנים הקדמיים של הצג.

CG2700X 4K Zoom
אזהרת BT.709 מחוץ לטווח

אזהרת BT.709 מחוץ לטווח

הצג כולל הגדרה מראש של Gamut Warning שכאשר היא נבחרה, מציינת אזורים בתמונת BT.2020 שלא ניתן לשחזר באמצעות BT.709 על ידי המרתם לגוונים של אפור.

מצב נוסף הנקרא BT.709 Clipping מאפשר לעורך לצפות בתמונות BT.2020 בתוך מרחב הצבעים BT.709,

המדמה איך זה ייראה לקהל שלהם בסביבת HDTV.

הגדרות צבע אוטומטיות

כדי להבטיח שהגדרות הצבע יישארו עקביות לאורך הייצור, הצג כולל פונקציית Sync Signal אשר מתאימה אוטומטית את הגדרות הצג, כגון טווח קלט ופורמט צבע קלט, בהתאם לאות הווידאו.

תצוגת תמונה יציבה

decorative

מותאם במפעל לדרגות צבע חלקות

רמת הגמא עבור כל צג ColorEdge מותאמת במפעל על ידי מדידת ערכי הגמא R, G ו-B בין 0 - 255, ולאחר מכן שימוש בטבלת חיפוש 16 סיביות (LUT) של הצג כדי לבחור את 256 הצלילים המתאימים ביותר ולהשיג את הערך הרצוי.

זה מבטיח את הדרגות הצבע החלקות ביותר בתמונות שלך.

מותאם במפעל לדרגות צבע חלקות

צבע יציב תוך 3 דקות בלבד

לצג טיפוסי נדרשות 30 דקות או יותר כדי שהבהירות, הכרומטיות ומאפייני הטון שלו יתייצבו. ColorEdge CG2420 לוקח רק 3 דקות. בין אם אתה עובד בסטודיו או לוקח את הצג איתך למיקום, אתה מקבל תצוגת צבע אמינה

זמן קצר לאחר הפעלת הצג.

צבע יציב תוך 3 דקות בלבד

תצוגה יציבה באמצעות בינה מלכותית הראשון בתעשייה

הצבע והבהירות של צג LCD יכולים להשתנות עקב שינויים בטמפרטורת הסביבה ובטמפרטורה של הצג עצמו. צגי ColorEdge מצוידים בחיישן טמפרטורה למדידת הטמפרטורה המדויקת בתוך הצג, כמו גם להערכת הטמפרטורה של הסביבה שמסביב.
עם טכנולוגיית חישת טמפרטורה והערכה זו, הצג מתאים את עצמו בזמן אמת כך שדירוגים, צבע, בהירות ומאפיינים אחרים ממשיכים להיות מוצגים במדויק.

פטנט מס' 6723964

תצוגה יציבה באמצעות בינה מלכותית הראשון בתעשייה
אחידות מפינה לפינה

אחידות מפינה לפינה

שונות בתאורה ובצבעוניות מצד אחד לשני במסך היא תופעה מוכרת במסכי LCD.

 

כדי לפתור בעייה זו, EIZO משתמשים במערכת DUE שהומצאה על ידם (Digital Uniformity Equalizer). השונות בין צד אחד לשני היא פחות מ-Delta-E 3 כאשר המסך עוזב את המפעל.

 

טכנולוגיית ה DUE עוזרת גם נגד שינויים הנגרמים משינויי עוצמה וטמפרטורת תאורה בסביבת העבודה

ושומרת על תצוגה יציבה.

עיצוב ונוחות

decorative

עיצוב מתכת מנוקב

העיצוב המלוטש והחדש של ColorEdge CG2700S משלב מתכת מחוררת בצד האחורי המאפשרת זרימת אוויר רבה יותר, ושומרת על הצג קריר ללא מאוורר רועש. ידית נשיאה בגב הצג מאפשרת להעביר אותו בקלות למקומות אחרים.

עיצוב מתכת מנוקב
חיפוי מסך מקורי (אופציונלי)

חיפוי מסך מקורי (אופציונלי)

חיפוי המסך נועד למנוע חדירה של אור מהצדדים. החיפוי עוצב מחדש וכעת הוא מתחבר למסך בצורה מגנטית. המשתמש יכול להרכיב ולהסיר את החיפוי בקלות ובמהירות.

* בתוספת תשלום.

מעמד ארגונומי

התאם את המסך לזווית הנוחה ביותר וממקם אותו מחדש כדי להציג את עבודתך לעמית או ללקוח. הצג מגיע עם מעמד רב תכליתי המציע התאמות גובה, הטיה וסיבוב. המעמד מצויד גם בשחרור מהיר המאפשר להסיר בקלות את המסך מהמעמד בנגיעה אחת.

מעמד ארגונומי
חיבורים מרובים

חיבורים מרובים

בנוסף ל-USB Type-C, הצג מצויד בכניסות DisplayPort ו-HDMI. הוא כולל גם ארבע יציאות USB (USB 3.1 Gen 1: Type A x 2, USB 2.0: Type-A x 2) לחיבור התקנים נוספים או ציוד היקפי.

מחוייבות לאיכות

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page