top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV2451

עם יעילות אנרגטית משופרת ומסגרת תחתונה דקה עוד יותר,  EV2451 משלב חיסכון במקום עם חיסכון באנרגיה.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV2451

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

סרטון קצר אודות המסך

decorative

עיצוב פיוז'ן 

decorative
Fully Flatand Frameless

מסגרות דקות במיוחד מכל ארבעת הצדדים

הצג כולל מסגרות דקות במיוחד בקוטר 1 מ"מ בצדדים ומעליו גבולות שחורים של 4.3 מ"מ. מתגים אלקטרוסטטיים ממוקמים בחלק הקדמי של הצג להתאמה קלה של הגדרות הצג. יתר על כן, המסגרות מוצפות במשטח המסך, מה שהופך מסך שטוח לחלוטין למושלם עבור תצורות מרובות צגים.

best positioning with flexibile stands

עבודה נכונה יותר

decorative

תאורת LED אחורית - פחות כוח, חיים ארוכים יותר

בהשוואה לתאורים אחוריים של CCFL, תאורת LED אחורית מחזיקה מעמד זמן רב יותר וצורכת פחות חשמל. הם גם נטולי כספית להשפעה סביבתית מינימלית.

תאורת לד אחורית

עיצוב מעמד חדש

ה-EV2451 מגיע עם עיצוב המעמד העדכני ביותר שלנו. הוא יכול להיות מוגבה גבוהה יותר, ובשל העיצוב הנטוי יש בסיס קטן ב -43 מ"מ מאשר דוכנים קודמים המעניקים לך יותר מקום בתחנת העבודה שלך. יתר על כן, הדוכן מגיע מחובר בתיבה - פשוט לשלוף אותו, לחבר אותו - אין צורך בהתקנת מעמד.

New Stand Shadow

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות מסגרת מרובעת

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים התואמים ל- VESA להתקנה קלה של מסוף לקוח כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של מעמד הצג. השטח שמסוף הלקוח אכלס בעבר מתפנה כעת כדי שתוכל לעשות שימוש טוב יותר בשולחן העבודה שלך. אפילו עם מסוף הלקוח מחובר אתה יכול להתאים את מעמד הצג בחופשיות.

PCSK-03

קובע התצורה של צג EIZO עבור מנהלי מערכת

תצורת צג EIZO מאפשרת למנהלי מערכת לשלוט בהגדרות של כל צגי FlexScan EV באמצעות חיבור USB. ניתן לשמור את ההגדרות של צג אחד כקובץ xml ולהחיל אותן על צגים אחרים באמצעות USB או רשת משרדית.

monitor configurator

Screen InStyle

InStyle היא תוכנה שפותחה לאחרונה המאפשרת לך לנהל בקלות הגדרות צג מרובות כגון כוח, צבע, בהירות וגמא. אבל מה שהופך את Screen InStyle לייחודי באמת הוא שהוא מאפשר לך לנהל צגים מחוברים מרובים ממקום אחד - כלומר, הגדרות הממוקמות על צג אחד יוגדרו באופן אוטומטי לכל הצגים המחוברים.

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

הפחת באופן משמעותי את האור הכחול

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גלים הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6,500 K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים.

Blue Light

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Brightness

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

view from any angle

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

No Flicker

טווח בהירות של 1% - 100%

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

brightness

מעבר צבע חלק

הצג מפיק תצוגת תמונה חלקה על-ידי לקיחת אות של 8 סיביות (256 גוונים לכל RGB) ובחירה בערכי הצבע האופטימליים מטבלת חיפוש של 10 סיביות (1,021 גוונים). כמו כן, כל צג מותאם בקו היצרן כדי למזער את השונות בין היחידות.

לבן על לבן

העיצוב האסתטי של הצג משתרע אפילו על הכבלים. כבלים לבנים מגיעים יחד עם הארון הלבן; וכבלים שחורים עם גרסת הארון השחור של FlexScan EV2456. בנוסף, כיסוי הכבלים האופציונלי מסיר את המראה הפוטנציאלי של כבלים סבוכים על-ידי החזקתם בצורה מסודרת מאחורי המעמד.

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page