top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV2460

טביעת רגל קטנה, שטח עבודה גדול
רזולוציה גבוהה וחיסכון במקום

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV2460

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך + הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

רזולוציה גבוהה בעיצוב חסכוני במקום

דגם EV2460 משתמש בלוח IPS בגודל 23.8 אינץ' וברזולוציית Full HD (1920 x 1080). רוחבו של הצג בעל טביעת הרגל הקטנה הוא 537.8 מ"מ בלבד לחיסכון בשטח שולחן העבודה. יתר על כן, כוונון גובה 140 מ"מ מאפשר לך למקם בקלות מחשב נייד מתחת לצג כדי לממש סביבה נוחה עם מסך כפול.

עיצוב חסכוני במקום

השפעה נמוכה יותר על הסביבה

Auto Brightness Control

הקלה לעיניים ולסביבה

ה-EV2460 מיישם את טכנולוגיות EcoView הקנייניות של EIZO, שמקצצות את צריכת החשמל בשיעור של עד 40% בהשוואה להצגה בבהירות מרבית ומסייעות למנוע מאמץ עיניים בעת צפייה בצג לתקופות ארוכות.

Auto EcoView: כוונון אוטומטי של בהירות המסך בהתאם לשינויים בתאורת הסביבה
EcoView Optimizer 2: כוונון עדין של האיזון בין בהירות לרווח בהתאם לתוכן המוצג על המסך.

יתר על כן, כחלק ממאמציה לשמור על ייצור אחראי לסביבה, EIZO פיתחה את הצג ללא מעכב בעירה בגוף הפלסטיק כדי לשפר את יכולת המיחזור. EIZO משתמש גם באריזה הניתנת למחזור עבור הקופסאות שבהן נשלח הצג.

אופטימלי לעבודה ממושכת

 קח את ההגדרות שלך איתך

תיק הצבעים של התוכנה הקניינית InStyle מבית EIZO מאפשר לך לשמור ללא מאמץ על העדפות המסך האישיות שלך ולקחת אותן איתך, אפילו לצגים שונים. ההגדרות שלך משתקפות באופן אוטומטי פשוט על-ידי חיבור המחשב הנישא לצג הנתמך על-ידי Screen InStyle. אפשרות זו שימושית בסביבות עם שולחן עבודה חם או סביבות עבודה משותפות, ומספקת נוחות ויעילות עבודה משופרות.

המיקום המושלם

המעמד כולל כוונון גובה רחב טווח, הטיה וסיבוב מצד לצד, תוך חיסכון במקום ולהישאר מסוגנן. באפשרותך להתאים את הצג למיקום המושלם בקלות.

כוונון גובה רחב טווח
Frameless Design

לבן מרענן עם עיצוב ללא מסגרת

ה- EV2460 מגיע עם אפשרות לשילדה לבנה עם כבלים תואמים. בהשוואה לצגים שחורים ולבנים מציעים שינוי מרענן המבהיר את המשרד עם סגנון. העיצוב ללא מסגרת מחזק עוד יותר את המראה.

תגידו ביי לעיניים עייפות

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

blue light cut

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Eco View

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

תצוגה ברורה מכל זווית

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

בהירות מינימלית

פנאל ללא בוהק

פאנל שאינו בוהק מפחית את עייפות העיניים על-ידי פיזור אור רפלקטיבי שאחרת יקשה על צפייה במסך מעמדות שונות.

Anti Glare

מוסמך לטיפוח העיניים

צגי FlexScan מאושרים על ידי TÜV Rheinland כבעלי אור כחול נמוך וללא הבהובים.

tuvrheinland logo

תכונות נוספות

קישוריות בצד ובחזרה

הצג מצויד בשלושה מסופי קלט: DisplayPort, HDMI ו- D-Sub. שתי יציאות USB 3.1 Type-A ושקע אוזניות מותקנות גם הן לחיבור נוח עם התקנים היקפיים.

rear terminal
Back Design

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות מסגרת מרובעת

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים התואמים ל- VESA להתקנה קלה של מסוף לקוח כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של מעמד הצג. השטח שמסוף הלקוח אכלס בעבר מתפנה כעת כדי שתוכל לעשות שימוש טוב יותר בשולחן העבודה שלך. אפילו עם מסוף הלקוח מחובר אתה יכול להתאים את מעמד הצג בחופשיות.

PCSK-03

מחוייבות לאיכות ולסביבה

תג 0 פיקסלים שרופים

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

תג חמש שנות אחריות

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

bottom of page