top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV2485

 צג WUXGA ללא מסגרת (1200x1920 ) המצויד ב-USB Type-C לשיפור הפרודוקטיביות והנוחות במשרד או בבית.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
שלוש סיבות לבחור איזו למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV2485

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

חיבור יעיל עם USB Type-C

decorative

הצג מצויד בחיבור USB Type-C המאפשר למשתמשים להציג וידאו, השמעת שמע, שידור אותות USB, אספקת חשמל להתקנים מחוברים ואפילו גישה לאות רשת. קישוריות רב-תכליתית נוחה זו מקלה על חיבור המחשב הנישא שלך למהירה וקלה יותר בעת מעבר בין תחנות עבודה או עבודה הרחק מהמשרד.

אספקת חשמל של 70 ואט

אספקת חשמל של 70 ואט

אספקת החשמל של 70 W באמצעות USB Type-C טוענת באופן אמין מחשבים שולחניים קטנים או מחשבים נישאים כגון Microsoft Surface. פעולה זו מבטלת את הצורך ביחידת אספקת החשמל המגושמת של מחשב נייד, ומפנה מקום בתיק שלך ובשולחן העבודה.

חיבור ציוד היקפי ישירות

בעוד שמחשבים נישאים מודרניים הופכים דקים וניידים יותר, לעתים קרובות יש להם אפשרויות קישוריות מוגבלות עבור ציוד היקפי. התחברות לצג באמצעות USB Type-C מעניקה גישה לרכזת עם שלוש יציאות USB Type-A ו-USB Type-C אחת לחיבור קל של מקלדת חיצונית, עכבר או מצלמת אינטרנט.

חיבור ציוד היקפי ישירות

חווית עבודה טובה יותר

decorative

הצג מציע תכונות ופונקציות המשפרות את היעילות, הפרודוקטיביות והנוחות במשרד או בבית.

שפר את יעילות העבודה

כאשר נעשה שימוש בלפטופ בגודל 14 אינץ', הצג בגודל 24.1 אינץ' משלש ביעילות את שטח המסך הזמין עבורך. פעולה זו משפרת את היעילות על-ידי הפחתת הצורך לגלול או להחליף חלונות לעתים קרובות.

הגברת יעילות בעבודה

בנוסף, הרזולוציה WUXGA (1920 x 1200 פיקסלים) ארוכה אנכית מ-Full HD (1920 x 1080 פיקסלים). הדבר מאפשר לך להציג 15% יותר נתונים בגליונות אלקטרוניים, או להציג מסמכים בצורה נוחה יותר במלואם.

הגברת יעילות העבודה
fits comfortably

מתאים בנוחות לסביבות עבודה צנועות

הצג כולל עיצוב חסכוני במקום עם רוחב של 531 מ"מ ועומק של 230 מ"מ. עם טביעת הרגל הקטנה שלו, הוא משתלב בצורה מסודרת אפילו בסביבות העבודה הצנועות ביותר או במשרדים הביתיים כדי לחסוך יותר מקום בשולחן העבודה. בנוסף, למעמד טווח מתכוונן רחב של 182.2 מ"מ, המאפשר לך למקם בנוחות מחשב נייד מתחת לצג לקבלת תצורה מהירה וקומפקטית של ריבוי מסכים.

מעמד רב-תכליתי למיקום אופטימלי

למעמד טווח כוונון רחב, הכולל כוונון גובה, הטיה וסיבוב מצד לצד. הדבר מאפשר לך להגדיר את הצג לעמדה המושלמת, בין אם בישיבה או בעמידה ליד שולחן העבודה.

מעמד עם טווח כוונון רחב
vertical rotation

מצב לאורך לתצוגה אנכית

המעמד הרב-תכליתי מאפשר לסובב את הצג למצב לאורך לקריאת מסמכי טקסט ארוכים או דפי אינטרנט ויישומים ממוטבים אנכית.

קישוריות וגמישות

הצג מצויד בכניסות וידאו מסוג USB Type-C, DisplayPort ו- HDMI לחיבור גמיש בסביבות עבודה שונות.

קישוריות וגמישות
screen layout

ארגון שולחן העבודה שלך כדי להגביר את יעילות העבודה

פונקציית פריסת המסך החינמית של תוכנת InStyle של EIZO מאפשרת לך לחלק את שולחן העבודה ולסדר את החלון של כל תוכנית בצורה מסודרת על פני המסך כדי לעזור לך לעבוד בצורה חכמה ויעילה.    

Screen InStyle כולל שפע של תכונות כדי להפוך את הצג לנוח יותר לשימוש, כגון פונקציה המחליפה באופן אוטומטי את מצב התצוגה בהתאם ליישום הנמצא בשימוש, או פונקציה המאפשרת לך לשאת את הגדרות הצג המועדפות עליך.

עיצוב אסתטי ונעים

decorative

האסתטיקה של הצג יכולה לסייע רבות ביצירת אווירה נוחה יותר. העיצוב המינימליסטי של הצג והפונקציות הארגוניות שלו מאפשרים לו להתאים באופן טבעי לסביבת העבודה שלך, בין אם אתה בבית או במשרד.

תיאום צבעים

בנוסף לשחור מלוטש, המסך זמין בלבן עבור אפשרות צבע השומרת על סביבת העבודה שלך בהירה. יתר על כן, EIZO מספק כבלים לבנים כדי להתאים את המסך לתיאום צבעים מלא.

מסגרות שבקושי קיימות

הצג מיישם עיצוב כמעט ללא מסגרת לאסתטיקה מינימליסטית. יש מעט מאוד מרחק בין אזור התצוגה לבין המסגרות, מה שהופך את הצג לקל יותר למיזוג עם הסביבה.

מסגרת מינימליסטית

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות סוגריים מרובעים של מעמד

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים תואמי VESA להרכבה קלה של לקוח, כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של הצג. השטח שמסוף הלקוח כבש בעבר מתפנה כעת ומאפשר למשתמשים לעשות שימוש טוב יותר באזור העבודה שלהם. ניתן לכוונן את מעמד הצג בחופשיות, אפילו כאשר מסוף הלקוח מחובר.

PCSK-03

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

Paper mode

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Eco View

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

view from any angle

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

Brightness

פנאל ללא בוהק

פאנל שאינו בוהק מפחית את עייפות העיניים על-ידי פיזור אור רפלקטיבי שאחרת יקשה על צפייה במסך מעמדות שונות.

Anti Glare

מוסמך לטיפוח העיניים

צגי FlexScan מאושרים על ידי TÜV Rheinland כבעלי אור כחול נמוך וללא הבהובים.

tuvrheinland logo

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

גישה משולבת

EIZO מתכננת, מייצרת ומבצעת בקרת איכות בכל צגי FlexScan בתוך הבית. EIZO מאמינה כי שמירה על שליטה בתהליכיה חיונית כדי לספק ולספק באופן רציף מוצרים ושירותים חדשניים ואיכותיים ללקוחותיה.

שכפול תמונה יוצא דופן

הצג ממיר את הנתונים מאות קלט של 8 סיביות ובוחר את הדירוגים האופטימליים לתצוגת תמונה חלקה. יתר על כן, כל צג נמדד בנפרד ומותאם במפעל לפני המשלוח לאיכות תמונה יוצאת דופן מחוץ לקופסה.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page