top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV2760

ה EV2760 מזמין אתכם לרענן את סגנון העבודה.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV2760

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

רזולוציה גבוהה בעיצוב חסכוני במקום

decorative

ה-EV2760 משתמש בלוח IPS בגודל 27 אינץ' עם רזולוציית WQHD (2560 x 1440), המציעה 78% יותר פיקסלים מאשר צגי Full HD קונבנציונליים (1920 x 1080). באפשרותך לפתוח בקלות חלונות מרובים על המסך לצורך ריבוי משימות יעיל. יתר על כן, הוא משלב עיצוב ללא מסגרת עם רוחב של 611.7 מ"מ בלבד, מעמד גמיש חדש הכולל טווח כוונון גבוה ועומק צר לשולחן עבודה מסודר יותר.

FlexScan EV2760

שימוש חכם יותר, יעילות גבוהה יותר.

decorative
FlexScan EV2760

סביבה רב-תכליתית חסכונית במקום

מקם בקלות מחשב נייד או טאבלט מתחת לצג כדי לממש סביבה נוחה מרובת מסכים הודות למעמד הגמיש עם טווח כוונון גובה של 169 מ"מ, הגבוה ב-14 מ"מ מדגם קודם. פעולה זו מעניקה לך מספיק מקום לעבוד בחופשיות וביעילות רבה יותר בעת שימוש ביישומים עסקיים מרובים, כגון Excel ו- PowerPoint.

שיתוף רעיונות נוח עם הצוות שלך

לגוף החוסך במקום של הצג יש עומק של 230 מ"מ, שהוא דק ב-15 מ"מ מדגם קודם, וכל זאת תוך שהוא כולל מסך גדול בגודל 27 אינץ'. הדבר מאפשר שימוש נוח בסביבות עבודה של תקשורת הדוקה לשיתוף רעיונות בקלות. יתר על כן, הוא משתמש בחלונית IPS (מיתוג במישור) עם זוויות צפייה של 178° הממזערת את הסטת הצבע והניגודיות בעת צפייה מהצד לתצוגה ברורה.

FlexScan EV2760

השפעה נמוכה יותר על הסביבה

decorative

הקלה לעיניים ולסביבה

ה-EV2760 מיישם את טכנולוגיות EcoView הקנייניות של EIZO, אשר חותכות את צריכת החשמל בשיעור של עד 50% בהשוואה להצגה בבהירות מרבית ומסייעות למנוע מאמץ עיניים בעת צפייה בצג לתקופות ארוכות.

Auto EcoView: כוונון אוטומטי של בהירות המסך בהתאם לשינויים בתאורת הסביבה
EcoView Optimizer 2: כוונון עדין של האיזון בין בהירות לרווח בהתאם לתוכן המוצג על המסך.


יתר על כן, כחלק ממאמציה לשמור על ייצור אחראי לסביבה, EIZO פיתחה את הצג ללא מעכב בעירה בגוף הפלסטיק כדי לשפר את יכולת המיחזור. EIZO משתמש גם באריזה הניתנת למחזור עבור הקופסאות שבהן נשלח הצג.

Auto Brightness Control

צריכת חשמל מופחתת ב-27%

ה- EV2760 עוצב מחדש לחלוטין כדי להפחית את ספיגת הכוח ל- 16 W בלבד, הנמוך ב -27% מדגם קודם.

Power Consumption comparison

 היה סמוך ובטוח עם תקני קיימות עיקריים

הצג מאושר על ידי אישורי קיימות מקיפים ברחבי העולם כגון EnergyStar, EPEAT ודור 9 מוסמך של TCO. זה מספק ראיות לחברות שצריכות לאמת התאמה לדרישות הרכש שלהן על פי ההשקעה של ESG (סביבתית, חברתית ומשילות) או מדיניות SDGs.    

אופטימלי לעבודה ממושכת

decorative

 קח את ההגדרות שלך איתך

תיק הצבעים של התוכנה הקניינית InStyle מבית EIZO מאפשר לך לשמור ללא מאמץ על העדפות המסך האישיות שלך ולקחת אותן איתך, אפילו לצגים שונים. ההגדרות שלך משתקפות באופן אוטומטי פשוט על-ידי חיבור המחשב הנישא לצג הנתמך על-ידי Screen InStyle. אפשרות זו שימושית בסביבות עם שולחן עבודה חם או סביבות עבודה משותפות, ומספקת נוחות ויעילות עבודה משופרות.

המיקום המושלם

המעמד כולל כוונון גובה רחב טווח, הטיה וסיבוב מצד לצד, תוך חיסכון במקום ולהישאר מסוגנן. באפשרותך להתאים את הצג למיקום המושלם בקלות.

stand
Frameless Design

לבן מרענן עם עיצוב ללא מסגרת

ה-EV2760 מגיע עם אפשרות לארון לבן עם כבלים תואמים. בהשוואה לצגים שחורים ולבנים מציעים שינוי מרענן המבהיר את המשרד עם סגנון. העיצוב ללא מסגרת מחזק עוד יותר את המראה.

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

Paper mode

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Eco View

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

view from any angle

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

Brightness

פנאל ללא בוהק

פאנל שאינו בוהק מפחית את עייפות העיניים על-ידי פיזור אור רפלקטיבי שאחרת יקשה על צפייה במסך מעמדות שונות.

Anti Glare

מוסמך לטיפוח העיניים

צגי FlexScan מאושרים על ידי TÜV Rheinland כבעלי אור כחול נמוך וללא הבהובים.

tuvrheinland logo

תכונות נוספות

decorative

קישוריות בצד ובחזרה

הצג מצויד בארבעה מסופי קלט: 2 x DisplayPort, HDMI ו- DVI-D. ארבע יציאות USB 3.1 Type-A ושקע אוזניות מותקנות גם הן לחיבור נוח עם התקנים היקפיים.

Terminal
Back Design

תמונה אחר תמונה

FlexScan EV2760 מאפשר לך להציג נתונים משני מקורות קלט בו-זמנית, כגון Windows ומחשב Mac ללא מסגרת מסיחת דעת ביניהם.

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות סוגריים מרובעים של מעמד

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים התואמים ל- VESA להתקנה קלה של מסוף לקוח כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של מעמד הצג. השטח שמסוף הלקוח אכלס בעבר מתפנה כעת כדי שתוכל לעשות שימוש טוב יותר בשולחן העבודה שלך. אפילו עם מסוף הלקוח מחובר אתה יכול להתאים את מעמד הצג בחופשיות.

PCSK-03

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page