top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV2785

EV2795 בגודל 27 אינץ' (1440*2560) מצוייד בכניסה מסוג USB Type-C עם יכולת שירשור לייעול שולחן העבודה החם והעבודה מרחוק.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV2785

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

סרטון קצר אודות המסך

decorative

צג באיכות 4K ליעילות מרבית בעבודה

decorative
resolution ev2785

פי ארבעה יותר מידע בשולחן העבודה שלך

צגים עם רזולוציות גבוהות יותר משפרים מאוד את יעילות העבודה, פשוט משום שהם יכולים להתאים יותר יישומים על המסך. ה-EV2785 תומך ברזולוציית 4K (3840 x 2160), ומציג כמות מידע גבוהה פי ארבעה מצגי Full HD רגילים (1920 x 1080) ויותר מפי שניים מהכמות מאשר צגי WQHD (2560 x 1440 פיקסלים). עם 4K, באפשרותך להציג יישומים נוספים בו-זמנית על מסך יחיד, דבר המפחית מאוד את הצורך לגלול או להחליף חלונות לעתים קרובות.

טקסט, סמלים ותמונות בפירוט חד

לצג בגודל 27 אינץ' יש צפיפות פיקסלים של 163 ppi, שזה כמעט כפול ממספר הפיקסלים המרוכזים בהשוואה לצג Full HD בגודל דומה. צפיפות פיקסלים גבוהה זו מבטיחה שאפילו הטקסט הקטן ביותר והסמלים יוצגו בפירוט חד.

resolution comparison ev2785

ההתאמה המושלמת למשרד הביתי

אפשרויות הקישוריות של ה-EV2785 הופכות אותו לאידיאלי עבור משתמשים שעובדים מהבית על בסיס זמני או קבוע. הצג מתגאה בטביעת רגל קטנה הודות לאספקת החשמל המובנית שלו ולעומק המעמד הרדוד שלו של 23 ס"מ, מה שמאפשר לו להתאים בנוחות על שולחנות ושולחנות קטנים יותר. הוא כולל כניסות HDMI ו- DisplayPort לחיבור למחשב שולחני, ויציאת USB Type-C לחיבור מהיר וקל למחשב נישא.

הפק את המרב מהפגישות שלך

היכולת תמונה אחר תמונה (PbyP) של הצג מסייעת לייעל את המצגות ולחסוך זמן פגישה יקר ערך על-ידי הסרת הצורך בהחלפת מקורות קלט. פונקציה נוחה זו מאפשרת להשוות נתונים עם עמית לעבודה זה לצד זה, וכן לשתף מידע ממקורות מרובים במהלך מצגות.    

חיבור כבל אחד

decorative

חיבור כבל יחיד עם USB Type-C

FlexScan EV2785 מגיע עם יציאת USB Type-C. באמצעות כבל USB Type-C יחיד באפשרותך להציג וידאו, השמעת שמע, לשדר אותות USB ולספק עד 60W של חשמל להתקנים מחוברים כגון טלפונים חכמים ומחשבים ניידים. יתר על כן, יש לו יחידת כוח פנימית ולכן אין צורך במתאם AC חיצוני.

USBType-C before
USBType-C after

אספקת חשמל של 60 ואט

אספקת החשמל של 60 W באמצעות USB Type-C טוענת באופן אמין מחשבים נישאים התומכים בפלט וידאו באיכות 4K, כגון XPS או Microsoft Surface של Dell.

Power Delivery EV2785

עיצוב פונקציונלי ויפה

decorative

יפה מלפנים ומאחור

beautiful from front to back
back

עיצוב ללא מסגרת

עם רוחב מסגרת של 1 מ"מ בלבד בחלק העליון והצדדים, EV2785 הוא כמעט ללא מסגרת. אפילו עם הגבולות השחורים של 6.4 מ"מ לאורך ההיקף של ה-LCD, יש רק 14.8 מ"מ בין שטח התצוגה של כל מסך בתצורה מרובת צגים, מה שהופך לצפייה כמעט חלקה

frameless
stand

מעמד רב-תכליתי

The stand features height adjustment, tilt, and swivel, while saving space and remaining stylish. Quickly and smoothly adjust your monitor to the perfect position.

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

Paper mode

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Eco View

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

view from any angle

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

brightness

צגי FlexScan מאושרים על ידי TÜV Rheinland כבעלי אור כחול נמוך וללא הבהובים.

תוכנה חכמה לעבודה יעילה יותר - InStyle

decorative

InStyle המסך של EIZO היא תוכנה חופשית המאפשרת לך לנהל בקלות הגדרות צג כגון עוצמה, צבע, בהירות וגמא באמצעות העכבר במקום לחצני בקרת צג.

מצב צבע אוטומטי

השתמש במצב צבע אוטומטי כדי להקצות מצב צבע להפעלה בעת שימוש ביישומים ספציפיים כגון אלה לכתיבת מסמכים, לצפייה בתמונות, ליצירת איורים או לצפייה בסרטים. כאשר יישום נפתח המסך יעבור באופן אוטומטי למצב הצבע שהוקצה, מה שהופך את המעבר הידני למיותר.

SIS Auto color mode

נוחות ריבוי צגים

בעת שימוש בצגים מרובים, חסוך זמן על-ידי סינכרון כל הצגים זה עם זה. אם תשנה את מצב הצבע, הבהירות או טמפרטורת הצבע של צג אחד, השאר ישתנה באופן אוטומטי לאותו הדבר. בנוסף, כאשר כוחו של צג אחד כבוי, כל הצגים האחרים יכבו גם הם.

שינה טובה יותר עם בקרת אור כחול אוטומטית

הפונקציה עמעום צירקדי משנה באופן אוטומטי את טמפרטורת הצבע של הצג ככל שהיום מתקדם. שמור על השעון הביולוגי הטבעי של גופך על-ידי הגדרת הצג להפחתת האור הכחול בהדרגה במהלך הערב, ובכך לסייע לך לישון בקלות רבה יותר

הקצאת מקש חם

כאשר יש לך שני מחשבים המחוברים לצג, עבור ביניהם באמצעות לוח המקשים בלבד. גם בעת שימוש בתמונה אחר תמונה, ניתן להחליף אותות במהירות ובקלות.

ניהול צגים מרובים ממיקום אחד

שלוט בהגדרות של צגים מרובים, כגון מצב צבע, בהירות ופונקציות אקולוגיות ממיקום מרוחק. יתר על כן, מנע שינויי הגדרה לא מכוונים על-ידי נעילת מתג הפעולה.

screen instyle

פיקוח יעיל על ניהול נכסים

באמצעות Screen InStyle Server מקבל מידע כגון שם הדגם והמספר הסידורי של כל צג המחובר לרשת שלך. בנוסף, עיין במידע מהמחשב שאליו מחובר כל צג, כגון מערכת ההפעלה, כתובת ה- IP ושם המחשב.

screen instyle

תכונות נוספות

decorative

הצג מציע תכונות ופונקציות נוספות לקידום יעילות ונוחות.

חיבורים מרובים

מסוף USB Type-C אחד, קלט DisplayPort אחד ושתי כניסות HDMI התואמות ל- 4K / 60p מותקנות. מסוף USB Type-C נוח לחיבור מחשב נייד מכיוון שקל לחבר ולנתק את הכבל ויכול גם לספק חשמל. כל מסופי הקלט תומכים ב- 4K / 60p, וההנפשה מוצגת בצורה חלקה.

FlexScan EV2785 ports

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות סוגריים מרובעים של מעמד

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים התואמים ל- VESA להתקנה קלה של מסוף לקוח כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של מעמד הצג. השטח שמסוף הלקוח אכלס בעבר מתפנה כעת כדי שתוכל לעשות שימוש טוב יותר בשולחן העבודה שלך. אפילו עם מסוף הלקוח מחובר אתה יכול להתאים את מעמד הצג בחופשיות.

PCSK-03
Back

גישה ללא טרחה

מעמד הצג מצויד בלחצן שחרור מהיר המאפשר לך לנתק את המסך בנגיעה אחת. יש לו גם ידית נשיאה נוחה על הגב להזזה קלה של הצג. יתר על כן, כיסוי הכבלים בגב המעמד מאפשר לך לנהל בקלות כבלים, תוך שמירה על אזור העבודה ללא עומס.

רמקולים קדמיים

ה-EV2785 כולל רמקולים המשולבים במסגרת הקדמית המינימליסטית, ומבטיחים שהצליל יתמקד במשתמש ולא באנשים שמאחורי הצג.

speakers

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page