top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV3285

עבוד בגדול פי ארבעה עם צג רזולוציה 4K בגודל 31.5 אינץ' המעניק לך פי ארבעה מרחבת עבודה באיכות FULL HD. בנוסף, תעבדו טוב פי ארבעה עם העיצוב בעל ארבעת הצדדים ללא מסגרת ושטוח לחלוטין של ה-EV3285.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV3285

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

ארבע סיבות מדוע אתם צריכים צג 4K

decorative
resolution ev3285

התאם פי ארבעה יותר מידע בשולחן העבודה שלך

אספקת החשמל של 70 W באמצעות USB Type-C טוענת באופן אמין מחשבים שולחניים קטנים או מחשבים נישאים כגון Microsoft Surface. פעולה זו מבטלת את הצורך ביחידת אספקת החשמל המגושמת של מחשב נייד, ומפנה מקום בתיק שלך ובשולחן העבודה.

טקסט, סמלים ותמונות בפירוט חד

לצג בגודל 31.5 אינץ' יש צפיפות פיקסלים של 140 ppi, שהיא כפולה ממספר הפיקסלים המרוכזים בהשוואה לצג באיכות Full HD. צפיפות פיקסלים גבוהה זו מבטיחה שאפילו הטקסט הקטן ביותר והסמלים יוצגו בפירוט חד.

resolution comparison ev3285

ההתאמה המושלמת למשרד הביתי

אפשרויות הקישוריות של ה-EV3285 הופכות אותו לאידיאלי עבור משתמשים שעובדים מהבית על בסיס זמני או קבוע. הצג מתגאה בטביעת רגל קטנה הודות לאספקת החשמל המובנית שלו ולעומק המעמד הרדוד שלו של 23 ס"מ, מה שמאפשר לו להתאים בנוחות על שולחנות ושולחנות קטנים יותר. הוא כולל כניסות HDMI ו- DisplayPort לחיבור למחשב שולחני, ויציאת USB Type-C לחיבור מהיר וקל למחשב נישא.

הפק את המרב מהפגישות שלך

היכולות 'תמונה אחר תמונה' (PbyP) ו'תמונה בתוך תמונה' (PinP) של הצג מסייעות לייעל את המצגות ולחסוך זמן פגישה יקר ערך על-ידי הסרת הצורך בהחלפת מקורות קלט. פונקציות נוחות אלה מאפשרות להשוות נתונים עם עמית לעבודה זה לצד זה, וכן לשתף מידע ממקורות מרובים במהלך מצגות.

חיבור כבל יחיד עם USB Type-C

decorative

בעת עבודה בדרכים, מחשב נייד הוא חיוני. אך כאשר יש לבצע עבודה במשרד, חיבור מחשב נייד לצג חיצוני מועיל. עם USB Type-C, ה-EV3285 הופך את סגנון העבודה החדש הזה לקליל.

אספקת חשמל של 60 ואט

אספקת החשמל של 60 W באמצעות USB Type-C טוענת באופן אמין מחשבים נישאים התומכים בפלט וידאו באיכות 4K, כגון XPS או Microsoft Surface של Dell.

Power Delivery EV3285

באמצעות כבל USB Type-C יחיד באפשרותך להציג וידאו, השמעת שמע, לשדר אותות USB ולספק עד 60W של חשמל להתקנים מחוברים כגון טלפונים חכמים ומחשבים ניידים. יתר על כן, יש לו יחידת כוח פנימית ולכן אין צורך במתאם AC חיצוני.

מבלי לדאוג לרמת הסוללה של המחשב הנייד שלך, באפשרותך פשוט לחבר אותו ולהתחיל לעבוד באופן מיידי על מסך חיצוני גדול. יתר על כן, ניתן לחבר מקלדת ועכבר לצג ולהשתמש בו באופן מיידי ברגע שהמחשב הנייד מחובר לחשמל עם USB Type-C.

USBType-C before
USBType-C after

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

Paper mode

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Eco View

תצוגה ברורה מכל זווית

הצג משתמש בלוח LCD IPS,עם תאורת LED אחורית עם זווית צפייה של 178° הממזערת שינויי צבע וניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. משמעות הדבר היא ששני אנשים היושבים ליד מחשב אחד יכולים לראות בקלות את המסך באיכות תמונה גבוהה.

veiw from any angle

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

brightness

פנאל ללא בוהק

פאנל שאינו בוהק מפחית את עייפות העיניים על-ידי פיזור אור רפלקטיבי שאחרת יקשה על צפייה במסך מעמדות שונות.

ev3285 anti glare

מעמד רב-תכליתי

המעמד כולל כוונון גובה, הטיה וסיבוב מצד לצד, תוך חיסכון במקום ולהישאר מסוגנן. התאם במהירות ובצורה חלקה את הצג למיקום המושלם.

stand adjustment

רמקולים קדמיים

ה-EV3285 כולל רמקולים המשולבים במסגרת הקדמית המינימליסטית, ומבטיחים שהסאונד יתמקד במשתמש ולא באנשים שמאחורי הצג.

speakers

תוכנה חכמה לעבודה טובה יותר

decorative

מצב צבע אוטומטי

השתמש במצב צבע אוטומטי כדי להקצות מצב צבע להפעלה בעת שימוש ביישומים ספציפיים כגון אלה לכתיבת מסמכים, לצפייה בתמונות, ליצירת איורים או לצפייה בסרטים. כאשר יישום נפתח המסך יעבור באופן אוטומטי למצב הצבע שהוקצה, מה שהופך את המעבר הידני למיותר.

SIS Auto color mode

הקצאת מקש חם (Hotkey)

כאשר יש לך שני מחשבים המחוברים לצג, עבור ביניהם באמצעות לוח המקשים בלבד. גם בעת שימוש בתמונה אחר תמונה, ניתן להחליף אותות במהירות ובקלות.

hotkey

Screen InStyle כולל גם פונקציות אחרות המאפשרות לך לשלוט באור כחול לאורך זמן, ולשלוט בצגים מרובים בו-זמנית.

פיקוח יעיל על ניהול נכסים

באמצעות Screen InStyle Server מקבל מידע כגון שם הדגם והמספר הסידורי של כל צג המחובר לרשת שלך. בנוסף, עיין במידע מהמחשב שאליו מחובר כל צג, כגון מערכת ההפעלה, כתובת ה- IP ושם המחשב.

screen instyle

ניהול צגים מרובים ממיקום אחד

שלוט בהגדרות של צגים מרובים, כגון מצב צבע, בהירות ופונקציות אקולוגיות ממיקום מרוחק. יתר על כן, מנע שינויי הגדרה לא מכוונים על-ידי נעילת מתג הפעולה.

screen instyle

עיצוב אסתטי נעים

decorative

התאם רזולוציית 4K בכל שולחן עבודה עם עיצוב שטוח לחלוטין וללא מסגרת

צגי 4K קונבנציונליים הם גדולים ומגושמים, מה שמקשה על התקנתם על שולחנות קטנים. ה- EV3285 פותר זאת על ידי אימוץ עיצוב שטוח לחלוטין וללא מסגרת השומר על הצג דק וקל משקל. בהשוואה לדגם הקודם, ה-EV3285 הופחת בנפחו ב-17%, ובסיס המעמד ירד ב-12%. עם הפחתות אלה, EV3285 יכול להתאים בנוחות על כל שולחן עבודה.

space saving
frameless
space saving

יפה מלפנים ומאחור

beautiful from front to back

תכונות נוספות

decorative

USB Type-C, DisplayPort, HDMI x 2

מסוף USB Type-C אחד, קלט DisplayPort אחד ושתי כניסות HDMI התואמות ל- 4K / 60p מותקנות. מסוף USB Type-C נוח לחיבור מחשב נייד מכיוון שקל לחבר ולנתק את הכבל ויכול גם לספק חשמל. כל מסופי הקלט תומכים ב- 4K / 60p, וההנפשה מוצגת בצורה חלקה.

ev3285 connectors

פנה את סביבת העבודה שלך באמצעות מסגרת מרובעת

ה- PCSK-03 הוא סוגריים מרובעים התואמים ל- VESA להתקנה קלה של מסוף לקוח כגון לקוח דק או מחשב מיני לחלק האחורי של מעמד הצג. השטח שמסוף הלקוח אכלס בעבר מתפנה כעת כדי שתוכל לעשות שימוש טוב יותר בשולחן העבודה שלך. אפילו עם מסוף הלקוח מחובר אתה יכול להתאים את מעמד הצג בחופשיות.

PCSK-03

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page