top of page

הסדרה העסקית
FlexScan EV3895

ה-EV3895 בגודל 37.5 אינץ' הוא הצג המעוקל האולטרה-רחב הראשון של EIZO.
הצג ברזולוציית UWQHD כולל כניסה מסוג USB Type-C ויכולות LAN שיתאימו לסגנון העבודה של אנשי מקצוע.

איזו נלחמים בעייפות העיניים
איזו לישון טוב עם פחות אור כחול
3 סיבות לבחור eizo למשרד הביתי שלכם
איזו מחשבון לחיסכון אנרגטי

לרכישה - EIZO EV3895

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

הצג המעוקל, האולטרה רחב הראשון של EIZO

decorative
צג מעוקל אולטרה רחב של איזו

יותר מקום, תצוגה חלקה

EV3895 בגודל 37.5 אינץ' הוא צג UWQHD+ (3840 x 1600) מעוקל אולטרה-רחב עם יחס רוחב-גובה של 24:10. הצג כולל כמעט פי שלושה מהפיקסלים שיש לעבוד איתם בהשוואה לצגים באיכות Full HD. משתמשים יכולים לארגן בחופשיות יישומים מרובים על פני המסך העצום שלה ללא המסגרות הפולשניות האופייניות להתקנות מרובות צגים.

ראה הכל במרחק נוח

ככל שהמשתמש יושב קרוב יותר לצג גדול, כך המרחק בין העיניים שלו לקצוות הרחוקים של המסך גדול יותר. צג מעוקל מביא בעדינות קצוות אלה למרחק נוח יותר ומשפר את הנראות והמיקוד.

הפעלת מחשבים מרובים ללא החלפת מקורות

decorative
Multi Input Display

חיבור רב-קלט נוח

הפונקציה תמונה אחר תמונה (PbyP) מאפשרת לצג לקבל עד שלושה אותות וידאו בו-זמנית. פעולה זו חוסכת את הזמן והטרחה של מעבר בין מקורות וידאו ושמע בעת הפעלת יותר ממחשב אחד. הצג מגיע עם שש פריסות מוגדרות מראש של תמונה אחר תמונה.

Swap Layouts

החלף פריסות בלחיצת כפתור

בעת הצגה בו-זמנית של תוכן משלוש קלטי וידאו באמצעות תמונה אחר תמונה (PbyP), הפונקציה החלפת חלונות ראשית מאפשרת לך לשנות באופן מיידי את פריסת החלונות. זה מספק דרך פשוטה ומהירה של הסטת המיקוד לכל מסך בחופשיות.

לוח מקשים ועכבר אחד על-פני מחשבים מרובים

הצג מצויד בארבע יציאות USB Type-A בגישה נוחה בצד. בעת שימוש בתמונה אחר תמונה, פונקציית בחירת ה- USB של הצג מאפשרת לך להשתמש בעכבר ולוח מקשים בודדים כדי להפעיל כל מסך ממחשבים מרובים. פעולה זו מבטלת את הצורך בציוד היקפי נוסף עבור כל מחשב ושומרת על שולחן העבודה מסודר.

חיבור יעיל עם USB Type-C

decorative

הצג מצויד בחיבור USB Type-C המאפשר למשתמשים להציג וידאו, השמעת שמע, שידור אותות USB, אספקת חשמל להתקנים מחוברים ואפילו גישה לאות רשת. קישוריות רב-תכליתית נוחה זו מקלה על חיבור המחשב הנישא שלך למהירה וקלה יותר בעת מעבר בין תחנות עבודה או עבודה הרחק מהמשרד.

Power Delivery EV3895

אין צורך לשאת ספק כוח מגושם

אספקת החשמל של הצג בהספק של 85 וואט באמצעות USB Type-C טוענת באופן אמין מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים קטנים. פעולה זו מבטלת את הצורך ביחידת אספקת החשמל המגושמת של מחשב נייד, ומפנה שטח שולחן עבודה.

חיבור רשת באמצעות USB Type-C

בעוד מחשבים ניידים מודרניים רבים אינם מצוידים ביציאת LAN ייעודית, הצג כולל אחד מובנה ישירות עבור חיבור קווי. חיבור כל מחשב נישא באמצעות USB Type-C מאפשר גישה לרשת דרך הצג. הדבר מאפשר לך לנהל שיחות ועידה או העברות נתונים באופן אמין ובמהירות גבוהה.

תוכנת כלי השירות לשיבוט כתובת EIZO MAC מקצה באופן זמני את כתובת ה- MAC של מחשב מחובר לצג, מעניקה גישה לרשת להתקנים מאומתים ומונעת גישה לרשת ממכשירים לא מאומתים.

LAN

קח את ההגדרות שלך איתך

תכונת מזוודת הצבעים של Screen InStyle שומרת ללא מאמץ על העדפות התצוגה ומאפשרת למשתמשים לקחת איתם הגדרות אלה.

הגדרות בודדות משתקפות באופן אוטומטי פשוט על-ידי חיבור המחשב הנייד לצג. תכונה יעילה זו מסירה את הטרחה הנלווית לחיבור ולהגדרת צג בעת עבודה מרחוק או עבודה בשולחן עבודה חם או בסביבות סביבת עבודה משותפת.

עיצוב אסתטי ונעים

decorative

האסתטיקה של הצג יכולה לסייע רבות ביצירת אווירה נוחה יותר. העיצוב המינימליסטי והפונקציות הארגונומיות של הצג, עד לתפיסת המעמד שלו, מאפשרים לו להתאים באופן טבעי לסביבת העבודה שלך במשרד או בבית.

תיאום צבעים שיתאים לסביבת העבודה שלך

בנוסף לשחור מלוטש, הארון זמין בלבן עבור אפשרות צבע השומרת על סביבת העבודה שלך בהירה. יתר על כן, EIZO מספקת כבלים תואמים לתיאום צבעים מלא.

Color Coordination

דק וללא מסגרת

הצג האולטרה-רחב המעוקל בגודל 37.5 אינץ' משתלב בקלות בחללי עבודה קטנים עוד יותר. הוא יכול לעמוד על משטחים קטנים הודות לעיצוב הדק וחסר המסגרת שלו ולמעמדו היציב הקטן. ניתן להניח אותו בקלות על שולחן קטן ולהשאיר מספיק מקום לעבוד בנוחות.

Frameless Design

ניהול כבלים קל

לאחר שפע של אפשרויות קישוריות יכול בקלות להיות מכריע כשמדובר ניהול כבלים. הצג מצויד בצינור כבלים ולוח אחורי ניתן להסרה כדי לפשט את ניהול הכבלים לסביבת עבודה נקייה.

Cable Management

קישוריות וגמישות

הצג מצויד ב- USB Type-C, DisplayPort ושתי יציאות HDMI לחיבור קל להתקנים מרובים. כל היציאות בגב הצג ממוקמות כך שיהיו בהישג יד לגישה נוחה. 

Terminal

תגידו ביי לעיניים עייפות

decorative

רמקולים קדמיים לצליל טוב יותר

הצג כולל רמקולים המשולבים במסגרת הקדמית המינימליסטית, המבטיחים שהצליל יתמקד במשתמש. זה גם ממזער כל הפרעה לאנשים בסביבה שמסביב.

speaker

הצג מצויד בפונקציות רבות כדי לעזור למשתמשים להתרכז בעבודה על ידי שמירה על לאורך כל היום.

אור כחול מופחת ב-80%

בספקטרום האור הנראה, לאור הכחול יש אורכי גל הצמודים לאור אולטרה סגול. בהשוואה להגדרה המוגדרת מראש של היצרן של 6500K של צגי LCD טיפוסיים, מצב נייר קרוב יותר להפצה הספקטרלית עם אורכי גל אדמדמים ארוכים, כך שהוא מפחית את כמות האור הכחול, גורם לעייפות בעיניים ומסייע במניעת מאמץ עיניים בעת קריאת מסמכים. בעת שימוש בשילוב עם פונקציית עמעום EcoView אוטומטית, ניתן להפחית את האור הכחול בשיעור של עד 80%.

Paper mode

בקרת בהירות אוטומטית

כדי למנוע עייפות בעיניים, חיישן בהירות בשם Auto EcoView מזהה את השינויים בבהירות הסביבה המתרחשים לאורך כל היום ומתאים את המסך באופן אוטומטי לרמת הבהירות האידיאלית.

Auto Brightness Control

בהירות מינימלית של 1 cd/m²

בסביבת עבודה מוארת באפלולית, צג עם הגדרות בהירות נמוכה נוח יותר לשימוש. עם תאורת ה-LED האחורית שלו, הצג מתכוונן לכ-1 cd/m² שהוא פחות מ-1% מהמקסימום.

Brightness

צפייה ללא הבהוב

בשל האופן שבו הבהירות נשלטת בתאורי LED אחוריים, מספר קטן של אנשים תופסים הבהוב על המסך שלהם מה שגורם לעייפות בעיניים. הצג משתמש בפתרון היברידי כדי לווסת את הבהירות ולהפוך את ההבהוב לבלתי ניתן לניתוק ללא כל חסרונות כמו פגיעה ביציבות הצבעים – אפילו בהגדרות בהירות נמוכה.

Flicker Free

מוסמך לטיפוח העיניים

צגי FlexScan מאושרים על ידי TÜV Rheinland כבעלי אור כחול נמוך וללא הבהובים.

tuvrheinland logo

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative

אפס פיקסלים שרופים

EIZO מבטיחה כי עד חצי שנה ממועד הרכישה, המסך יהיה חופשי מפיקסלים שרופים.

* לפרטים נוספים על מדיניות הפיקסל השרוף

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

גישה משולבת

EIZO מתכננת, מייצרת ומבצעת בקרת איכות בכל צגי FlexScan בתוך הבית. EIZO מאמינה כי שמירה על שליטה בתהליכיה חיונית כדי לספק ולספק באופן רציף מוצרים ושירותים חדשניים ואיכותיים ללקוחותיה.

שכפול תמונה יוצא דופן

הצג ממיר את הנתונים מאות קלט של 8 סיביות ובוחר את הדירוגים האופטימליים לתצוגת תמונה חלקה. יתר על כן, כל צג נמדד בנפרד ומותאם במפעל לפני המשלוח לאיכות תמונה יוצאת דופן מחוץ לקופסה.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page