top of page

הסדרה המקצועית
S1934

רעננו את סגנון העבודה שלכם.

צג מרובע בגודל 19 אינץ' עם לוח IPS למשרדים וחדרי בקרה

לרכישה - EIZO S1934

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

תכונות המסך

decorative
s1934 auto eco view

בהירות ממוטבת עם EcoView אוטומטי

הפונקציה Auto EcoView היא חיישן בחזית הצג המודד את אור הסביבה וממטב את בהירות המסך לרמה הדומה לצפייה בגליון נייר בתנאי תאורה משרדיים טיפוסיים. מכיוון שהמסך אף פעם לא בהיר מדי, מאמץ העיניים מופחת בזמן שצריכת החשמל נחתכת בעד 50% בהשוואה להפעלת הצג כאשר Auto EcoView כבוי ומוגדר לבהירות היצרן המוגדרת כברירת מחדל של 100%.

לוח IPS עם זוויות צפייה רחבות

החלונית IPS (מיתוג במישור) מציעה זוויות צפייה של 178° כדי למזער את שינוי הצבע והניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. פעולה זו מבטיחה תצוגה יציבה ועקבית כאשר שני אנשים או יותר צופים במסך בו-זמנית או בסביבה מרובת צגים.

wide viewing angles
נוחות צפייה עם מעמד ארגונומי

נוחות צפייה עם מעמד ארגונומי

התאם את המסך למיקום הנוח ביותר עם כוונון גובה של 100 מ"מ, הטיה של 30°, סיבוב מצד לצד של 70° וסיבוב של 90° למצב לאורך. מעמד עם הטיה של 30° בלבד זמין כאופציה.

שלוש כניסות כולל יציאת תצוגה 

DisplayPort, DVI-D 24-pin ו- D-Sub מיני כניסות של 15 פינים כלולות לחיבור עם לוחות גרפיים שונים.

שלוש כניסות כולל יציאת תצוגה 
panel protector

מגן לוח LCD אופציונלי

מגן FP-1901 מתאים בקלות בין מסך ה-LCD למסגרת, בעל קצב שידור קל של יותר מ-90%, וכולל גם צד ציפוי נגד בוהק להפחתת השתקפות האור וגם צד מבריק לתמונות חדות ותוססות יותר.

אור כחול מופחת

מצב מוגדר מראש הנקרא "נייר" מתאים את הבהירות, יחס הניגודיות וטמפרטורת הצבע כדי לדמות את אלה של נייר מודפס. מצב נייר מפחית באופן משמעותי את כמות האור הכחול הנפלט מהמסך לצפייה נוחה יותר.

s1934 paper mode

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative
SDGs Logo

התרומה שלנו ל- SDGs

כחלק מפעילות האחריות החברתית התאגידית (CSR), EIZO תורמת למטרות הפיתוח בר הקיימא של האו"ם (SDGs).

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

ידידותי לסביבה

תרומה זו משתרעת על צגי FlexScan שלנו; צגים ידידותיים לסביבה המיוצרים תוך שיפור מתמיד ביעילות האנרגטית, תוך שימוש בפלסטיק ממוחזר וחומרים שנרכשו באופן בר קיימא, ארוזים באריזה הניתנת למחזור ועם מערכת מיחזור אחראית לאחר השירות. 

יעילות עבודה גבוהה יותר

יתר על כן, עם טכנולוגיה ותוכנה חדשניות, אנו שואפים לשפר את תנאי העבודה ואת יעילות העבודה של המשתמשים. באמצעות תכונות אלה ועוד, מסכי FlexScan שומרים על הערכים של יעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם, לקראת מחר בהיר ובר קיימא יותר.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page