top of page

הסדרה המקצועית
S2133

צג ברזולוציה גבוהה עבור עבודת טקסט וגרפיקה

עם לוח IPS ורזולוציה של 1600 x1200, FlexScan S2133 אידיאלי לעסקים וחדרי בקרה שצריכים להציג נפח גדול של נתונים, כמו גם עבור CAD ועבודות עיצוב אחרות הדורשות תצוגת צבע מבריקה.

לרכישה - EIZO S2133

decorative

מסך EIZO קונים מהמומחה

כשאתם רוכשים כאן את ה EIZO שלכם, אתם מקבלים שירות ואחריות מאיש צבע מקצועי - מישל סורסקי, מפיץ ראשי ומומחה ניהול צבע וכיולים.

מחיר המסכים הגרפיים כולל כיול מקצועי באתר הלקוח, הדרכה, הגדרות צבע ופרופילים בפוטושופ ובתוכנות הגרפיקה וליווי ללא הגבלת זמן.

למסכים עסקיים או כל מסך אחר ניתן להזמין כיול מסך+ הדרכה.

כל המסכים כוללים 5 שנות אחריות יבואן, אספקה עד הבית, 12 תשלומים.  מוזמנים להתקשר

תכונות המסך

decorative
עיצוב מרובע עם שטח נרחב

עיצוב מרובע עם שטח נרחב

עם מסך בגודל 21.3 אינץ' ורזולוציה מקורית של 1600 x 1200, FlexScan S2133 מציג כמות גדולה של מידע כדי שתוכלו לגלול פחות ולעבוד בצורה יעילה יותר.

לוח IPS עם זוויות צפייה רחבות

החלונית IPS (מיתוג במישור) מציעה זוויות צפייה של 178° כדי למזער את שינוי הצבע והניגודיות בעת הצגת המסך בזווית. פעולה זו מבטיחה תצוגה יציבה ועקבית כאשר שני אנשים או יותר צופים במסך בו-זמנית או בסביבה מרובת צגים.

wide viewing angles
נוחות צפייה עם מעמד ארגונומי

נוחות צפייה עם מעמד ארגונומי

התאימו את המסך למיקום הנוח ביותר עם כוונון גובה של 82 מ"מ, הטיה של 40°, סיבוב מצד לצד של 70° וסיבוב של 90° למצב לאורך. תאימות לתקני הרכבה של VESA מאפשרת להסיר את הצג מהמעמד לצורך הרכבה על זרוע ניידת או סוגר קיר.

שלוש כניסות כולל יציאת תצוגה 

שלושה מסופי קלט כלולים – DisplayPort, DVI-D ו- D-Sub. ניתן להדביק ולנתק במהירות את כבל DisplayPort, מה שהופך אותו לנוח לחיבור הצג למחשב נייד. באמצעות DisplayPort, באפשרותך לבנות בקלות סביבה מרובת צגים באמצעות לוח גרפיקה הכולל מחברי DisplayPort מרובים או מתאם תצוגה מרובה של DisplayPort.

שלוש כניסות כולל יציאת תצוגה 
auto ecoview

בהירות ממוטבת עם EcoView אוטומטי

חיישן בהירות הסביבה Auto EcoView בחלק הקדמי של הצג מודד את אור הסביבה וממטב את בהירות המסך כך שהמסך לעולם לא יהיה בהיר מדי או כהה מדי. פעולה זו מפחיתה הן את מאמץ העיניים והן את צריכת האנרגיה של הצג.

הדמיה הדוקה של מסמכים וספרים

מצב נייר מפיק גוונים וניגודיות דומים לאלה של נייר מודפס. יחד עם חיישן בהירות הסביבה של Auto EcoView, מצב נייר הופך את קריאת המסמכים והספרים האלקטרוניים לנוחה יותר ומפחית את מאמץ העיניים.

paper mode
non glare

מסך ללא בוהק

מסך שאינו בוהק מפחית את עייפות העיניים על-ידי פיזור אור רפלקטיבי שאחרת מקשה על הראייה של המסך.

תצוגת וידאו נקייה

מעגל הנעה עליונה שמקצר את זמן התגובה מאפור לאפור ל-6 אלפיות השנייה בלבד בעת צפייה בווידאו. פעולה זו מפחיתה מאוד את הרפאים והטשטוש הנגרמים על ידי סצנות תנועה גבוהות המבטיחות שתמונות נעות ייראו נקיות וחדות.

תצוגת וידאו נקייה
חיסכון באנרגיה ברחבי הרשת

חיסכון באנרגיה ברחבי הרשת

תוכנת ניהול צריכת החשמל EcoView NET של EIZO מספקת שליטה מרכזית על הגדרות צריכת החשמל של צגים ברשת. עם EcoView NET, מנהל מערכות יכול לאשר את ההגדרות עבור כל צג ברשת, להפעיל או לכבות את החשמל, ובמידת הצורך לנקוט באמצעים כדי להילחם בעייפות העיניים כגון כוונון הבהירות או הפעלת Auto EcoView. EcoView NET זמין ממפיצי EIZO.

מצבים מוגדרים מראש לתצוגה אופטימלית

לצפייה מיטבית בסוגים שונים של תוכן, פונקציית הניגודיות העדינה של EIZO כוללת מצבים עבור יישומי משרד (מצב נייר), וידאו (מצב סרט), גלישה באינטרנט (מצב sRGB) והגדרות המוגדרות על-ידי המשתמש (מצבי משתמש 1 ו-2). מעבר בין מצבים יכול להיעשות באופן ידני בתפריט OSD או באופן אוטומטי על ידי הקצאת מצב ליישום מסוים עם ScreenManager Pro ארוז עבור תוכנת LCD.

תיקון גאמה של 10 סיביות

טכנולוגיה זו מסייעת בהשגת צבע מדויק על-ידי המרת נתוני מחשב של 8 סיביות ל- 10 סיביות, והקצאת ערכי הגמא האידיאליים עם טבלת חיפוש של 10 סיביות (LUT) ולאחר מכן החזרת הנתונים לתבנית של 8 סיביות לתצוגה.

תאורת LED אחורית

עם תאורת LED אחורית חסכונית באנרגיה, FlexScan S2133 משתמש ב- 13 וואט בלבד במהלך פעולה טיפוסית. תאורת ה- LED האחורית אינה מכילה כספית להשפעה סביבתית מינימלית כאשר הצג מסולק בסופו של דבר.

חריץ לנעילת בטיחות

חריץ לחיבור מנעול בטיחות כלול כדי לסייע במניעת גניבה.  

תצוגת צבע עקבית

הגאמה, טמפרטורת הצבע ופרמטרים אחרים מותאמים לערכים המתאימים בפס הייצור. פעולה זו ממזערת וריאציה בתצוגת צבע לעקביות בהגדרות מרובות צגים והתקנות בקנה מידה גדול.

כלי עזר לטיפוח העיניים

כלי השירות EyeCare הוא תוכנה שפותחה על ידי EIZO המסייעת לקדם הרגלי עבודה טובים יותר. הוא מורכב מפונקציה הנקראת "תזכורת EyeCare" שמזכירה לך לקחת הפסקות מתוזמנות.

רכזת USB

רכזת USB עם כונן אחד במעלה הזרם ושתי יציאות במורד הזרם כלולה.

תומך ב- HDCP

מחברי DisplayPort ו- DVI-D 24 pin ו- HDCP תואמים. על-ידי התחברות למחשב התומך ב- HDCP, באפשרותך להציג תוכן דיגיטלי המוגן בזכויות יוצרים מזרמים דיגיטליים ומ- Blu-ray.

מיוצר על ידי EIZO

בעוד שייצור מיקור חוץ נפוץ כיום בתעשיית המוניטורים, EIZO ממשיכה לייצר את מוצריה באותו אופן שבו היא מייצרת לאורך 40 שנות ההיסטוריה שלה - עם צוות משלה במפעלים שלה. זה מאפשר ל-EIZO לשמור על שליטה הדוקה על איכות הייצור ולהציע את האחריות המוגבלת היחידה של היצרן ל-5 שנים בתעשייה.

נבנה לחמש שנים

האחריות לחמש שנים של EIZO ארוכה בשנתיים או 67% מהאחריות הסטנדרטית לשלוש שנים של רוב המותגים. גם אם מחיר הרכישה ההתחלתי של FlexScan S2133 גבוה יותר מצג נוסף בגודל 21 אינץ', סביר להניח שה- TCO (עלות הבעלות הכוללת) יהיה נמוך יותר בשל מחזור הקנייה הארוך משמעותית ופחות צורך בתיקון.

מחוייבות לאיכות ולסביבה

decorative
SDGs Logo

התרומה שלנו ל- SDGs

כחלק מפעילות האחריות החברתית התאגידית (CSR), EIZO תורמת למטרות הפיתוח בר הקיימא של האו"ם (SDGs).

5 שנות אחריות

המסך מגובה ב 5 שנות אחריות של היצרן מהכסה את כל הרכיבים, כולל פאנל ה LCD.

EIZO יכולים להציע אחריות כזו מישום שהיא מייצרת את כל הרכיבים במפעליה. EIZO מפקחת מקרוב על תהליכי הייצור ומוודאת שהמסכים בנויים לא להתקלקל לפחות 5 שנים.

ידידותי לסביבה

תרומה זו משתרעת על צגי FlexScan שלנו; צגים ידידותיים לסביבה המיוצרים תוך שיפור מתמיד ביעילות האנרגטית, תוך שימוש בפלסטיק ממוחזר וחומרים שנרכשו באופן בר קיימא, ארוזים באריזה הניתנת למחזור ועם מערכת מיחזור אחראית לאחר השירות. 

יעילות עבודה גבוהה יותר

יתר על כן, עם טכנולוגיה ותוכנה חדשניות, אנו שואפים לשפר את תנאי העבודה ואת יעילות העבודה של המשתמשים. באמצעות תכונות אלה ועוד, מסכי FlexScan שומרים על הערכים של יעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם, לקראת מחר בהיר ובר קיימא יותר.

קישורים רלוונטיים

decorative
bottom of page